Diamond Luxury The One Ben Thanh

  • Ledikanten/ Babybedden

Diamond Luxury The One Ben Thanh Ho Chi Minh-stad hotel met 110 kamers is gelegen op 900 meter afstand van de Bến Thành-markt en op 17-minuten loopafstand van Landmark 81.

Het pand in Ho Chi Minh-stad biedt de gasten een balkon en een kleedruimte, waar een broekpers en airconditioning, samen met een TV zijn beschikbaar. De kamers zijn uitgerust met een bureau en hebben ook koffie- en theevoorzieningen. De badkamers zijn voorzien van een bidet, een bubbelbad en een apart toilet samen met een droger en een badmuts.

Royal Saigon Restaurant biedt een brede reeks van gezonde maaltijden en ligt in de buurt van Diamond Luxury The One Ben Thanh hotel.

Het aparthotel ligt op 150 meter afstand de Pham Ngu Lao straat en op 2 km van Hoa Hung station. Het hotel bevindt zich op 5-minuten loopafstand tot de bushalte Benh Vien Da Khoa Sai Gon, vlak om de hoek van het 23/9 Park. Een familievakantie naar Ho Chi Minh-stad wordt nog spannender als u een bezoek brengt aan de Dierentuin en botanische tuin van Saigon op afstand van 2 km van Diamond Luxury The One Ben Thanh. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Ho Chi Minhstad op 15 minuten rijden.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Diamond Luxury The One Ben Thanh Ho Chi Minh-stad
Igo Apart Hotel 3
Mobiele prijsaanbieding

Igo Apart Hotel 3

8.3
Heel goed 184 beoordelingen
161 m van de accommodatie
USD 27 USD 24
per nacht
Can Ho Sang Chanh Ngay Bui Vien
Mobiele prijsaanbieding

Can Ho Sang Chanh Ngay Bui Vien

287 m van de accommodatie
Thu'S Apartment Near Ben Thanh Market
Mobiele prijsaanbieding

Thu'S Apartment Near Ben Thanh Market

8.2
Heel goed 290 beoordelingen
288 m van de accommodatie
USD 36 USD 32
per nacht

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Kleedruimte
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV
    • AM/FM wekker

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Ligt Diamond Luxury The One Ben Thanh hotel dicht bij de luchthaven?
      Diamond Luxury The One Ben Thanh hotel ligt binnen 5 km van de luchthaven Ho Chi Minhstad en kan worden bereikt met 15-minuten rijden.
    • 🔤
      Welke vreemde talen worden door het personeel van Diamond Luxury The One Ben Thanh hotel gesproken?
      Het personeel van Diamond Luxury The One Ben Thanh hotel kan u helpen in Spaans, Engels, Chinees en Vietnamees.
    • Is er werkruimte beschikbaar in de gastenkamers van Diamond Luxury The One Ben Thanh hotel?
      Sommige kamers van Diamond Luxury The One Ben Thanh hotel bieden een werktafel aan.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Diamond Luxury The One Ben Thanh Ho Chi Minh-stad

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten